BÖLGENİN EN BÜYÜK HIRDAVAT ŞİRKETİ

Tüm İnşaat, Hırdavat ve Bahçe Makinalarında Öncü Firma

Hizmetlerimiz

Bir inşaat alanında ihtiyaç duyacağınız her ürün için tedarik zinciri oluşturuyoruz. Bosch, Makita, Kale, Stihl, Oleomac gibi büyük firmaların bayisiyiz.

Ekibimiz

Toptan veya perakende satışlarımız bulunmakta olup ekibimiz her alanda sahada sizlere hizmet vermek için çalışmaktadır.

Belgesan İnşaat

Şimdi Şırnak Bosch Yetkili Bayisi

Ürün envanterimizi her gün yenileyen bir firmayız.

Belgesan İnşaat, 1998 yılında Şırnak'ta kurulmuş bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimiz, motorlu testere, şarjlı ve elektrikli el aletleri, manuel el aletleri, hırdavat, nalbur, çim biçme makinası, kangal boru, jeneratör, kimyasal silikon ve boyalar, saplama demir satışı ve su motorları gibi ürünlerin satışını yapmaktadır. Aynı zamanda, Stihl motorlu testere ve diğer ürünlerin satış hizmetini de sunmaktadır.

 

BELGESAN İNŞAAT

ŞİRKETİMİZİN ÖZETİNİ GURURLA SUNARIZ

1998
KURULUŞ YILI
2000
MUTLU MÜŞTERİLER
85
AYLIK SİPARİŞ
4
ŞUBELERİMİZ
21
EKİP ARKADAŞLARIMIZ
14
TAMAMLANAN PROJELERİMİZ
Videoyu oynat

Kalite ve Güvenin adresi: Belgesan İnşaat

Belgesan İnşaat olarak, müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunarak ihtiyaçlarını karşılamak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, ürünlerimizi sektördeki en güvenilir markalar arasından seçiyor ve müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunuyoruz.

 

Videoyu oynat

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti, şirketimizin en önemli önceliği olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle, müşterilerimizin taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde cevap vererek, ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Ayrıca, müşterilerimize profesyonel ve samimi hizmet sunarak, onların güvenini kazanmak ve uzun süreli işbirliği yapmak için çaba sarf ediyoruz.